devinf.com
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes bar-resorant Kati 1, 240 m²+1500 M2 TRUAL RRETH E QARK 200.000 Euro (TR-ELBASAN,NE BERZHITE)

  Zona/Rruga : TR-ELBASAN,NE BERZHITE

  Shes Bar-Restorant me siperfaqe ndertimore 240 m2 + 1500 m2 ambjent te jashtem.Restoranti eshte me hipoteke dhe shitet per arsye familjare.Lokali ndodhet buze rruges se vjeter TIRANE -ELBASAN NE BERZHITE.Shitet me cmim 200000 euro.

  Cel. : 00355682812116
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01339.jpg
S: 91
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01347.jpg
S: 60
Madhesia: 55.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01337.jpg
S: 57
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: DSC01338.jpg
S: 57
Madhesia: 28.5 KB