kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, blej mobilje tė pėrdorura dhe elektro shtėpiake tė ndryshme cel 0684022822

  Blejme mobilje te perdorura 0684022822Cel. : 0684022822
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1511254673360.jpg
S: 276
Madhesia: 38.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171012_151545.jpg
S: 404
Madhesia: 28.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1515080255907.jpg
S: 80
Madhesia: 34.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1515080241230.jpg
S: 107
Madhesia: 22.9 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu