kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.elektronikadurres.website

  Per me shume informacion
  www.elektronikadurres.website
  Kontakt 00355692624531

  Krijojme Aplikacione ne Android per faqen tuaj te internetit
  Mos hezitoni te na kontaktoni.

  Kompania jone e perbere nga nje staf i specializuar ne fushen e Elektronikes,
  ne fushen e zhvillimit te Biznesit nga ana
  Informatike, Siguri, Reklamim etj me filialin ne Durres
  dhe gjithashtu eshte shtrire me sherbimet e saja ne Tirane.


  Ofrojme:


  • Sisteme Elektronike
  • Sisteme Informatike
  • Sisteme Sigurie
  • Sisteme Kompiuterike
  • Sisteme Alarmi
  • Sisteme Programimi
  • Sisteme Magazinimi
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Android_app.png
S: 79
Madhesia: 89.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Audio.png
S: 48
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Faqe_Interneti.jpg
S: 46
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Grafike.jpg
S: 49
Madhesia: 20.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Reklama.jpg
S: 50
Madhesia: 310.8 KB