Mundėsi e re punėsimi pėr tė interesuarit!
Digicom, operatori i vetėm 100% me fibėr optike, vijon tė rritet si kompani dhe tė kėrkon ty tė bėhesh pjesė e ekipit tonė.
Nėse je dinamik(e), i/e pėrkushtuar ndaj rezultateve dhe dėshiron tė bėhesh pjesė e departamentit e programimit tė ftojmė tė aplikosh pėr pozicionin e mėposhtėm.

Titulli pozicionit “PHP Developer Junior/Senior”

Pershkrim i shkurter

Nėn supervizimin e Team Leaderit tė Programimit, do tė merret me krijimin, testimin dhe mirėmbajtjen e moduleve tė ndryshme tė sistemeve tė informacionit tė kompanise. Do tė krijoje, mirėmbaje, testoje dhe kontrolloje raporte tė ndryshme. Analizon proceset pėr tė ndertuar zgjidhjet e kerkuara, pėr tė reflektuar sa mė drejt logjiken e biznesit.
Detyrat dhe pėrgjegjėsitė
· Monitorimi I sistemeve aktuale
· Krijimi I moduleve, raporteve, scripts tė ndryshem sipas kerkesave
· Perfundimi I detyrave tė percaktuara brenda deadline
· Analizimi, optimizimi I sistemeve aktuale/ tė reja
· Bashkpunim nė grup pėr realizimin e projekteve
· Aktivitete tė tjera qė caktohen nga pėrgjegjėsi/sja dhe ndihmojnė nė mbarėvajtjen e njėsisė/departamentit.

Kėrkesa pėr kandidatėt
· Diplomimi preferuar (nė fushen e TIK)
· Eksperience tė pakten 1 vit nė programim Php, Mysql,JS.
· Eksperience pune me sherbimet web
· Eksperience pune me framework si SugaCrm, SuiteCrm, vTiger (perben nje plus)
· Eksperience pune me sisteme operues Windows, Linux
· Tė kete aftesi krijuese
· Tė jete i afte tė pershtatet nė njė ambjent nė ndryshim tė vazhdueshem
· Tė jete i afte tė respektoje afatet e punes
· Tė jete i afte tė punoje nė grup
Ofrohet pagese e kenaqeshme.
Tu duk interesant si pozicion? Atėherė mos vono, dėrgo CV e pėrditėsuar dhe dokumentet e tjerė nė hr@digicom.al dhe tė urojmė suksese.
Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa tė metejshem.