kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse gjuhe Ofrojmė kurse gjuhėsh dhe trajnime

  Qendra "The Way" ėshtė qendra mė e re ne treg pėr zhvillim,trajnim dhe pėrgatitje.Nė qendrėn tonė ne ofrojmė kurse pėrgatitore pėr:
  1-Gjuhėn shqipe dhe angleze pėr fėmijė tė moshės 4-6 vjeē.
  2-Gjuhėn angleze,duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
  3-Gjuhėn angleze pėr qėllime specifike.
  4-IELTS,TOEFL,TOEIC,FCE,SAT.
  5-Gjuhėn frėnge duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
  6-Gjuhėn gjermane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara akademike.
  7-Gjuhėn greke duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
  8-Gjuhėn italiane duke filluar nga niveli fillestar deri nė nivele tė avancuara.
  9-Lėndėt shkollore nga klasa 1-12.
  10-Lėndėt e Mjekėsisė,Farmacisė,Infermierisė,Imazherisė,Fiziot erapisė,Gjenetikės
  11-Provimet e maturės shteterore .
  12-Frėngjishten Juridike.
  13-Marketingun e biznesit dhe menaxhimit e biznesit.
  Nėse jeni tė interesuar mos hezitoni tė na kontaktoni nė numrat tanė tė kontaktit cel:0698586692 ose mob:042220009.Gjithashtu na gjeni nė faqen tone tė facebook-ut "The Way" for Training and Development.
  Ju mirėpresim!
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: final card part 2.jpg
S: 25
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: The Way 2017.jpg
S: 27
Madhesia: 54.2 KB