kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biznesin western union, bileta udhetimi 30 m² 5.000 Euro (Qyteti i Studentit)

  Zona/Rruga : Qyteti i Studentit

  SHITET BIZNESI TEK "QYTET STUDENTI"


  Shitet Biznesi tek Qyteti i Studentit me nje siperfaqje prej 30 m2. Biznesi shitet dhe me pas jepet me qera dyqani me aktivitet (change) western union, bileta udhetimi, pagesa faturave te ndryshme si energji, uji, gjoba te ndryshme, mbushje telefoni, digitalb, etj. Aktiviteti eshte i gatshem me kamera, mobilim dhe me infrastrukturen dhe aksesoret e nevojshem per nje biznes te tille. Shitet biznesi per 5000 euro dhe pagesa e qerase eshte 300 euro ne muaj. Konsiderohet nje mundesi punesimi me te ardhura te garantuara.

  CMIMI i biznsesit: 5000 euro
  CMIMI i qerase se dyqanit: 300 euro/muaj

  INFORMACIONET PERKATESE TE PRONES

  • Siperfaqa :30 m2
  • Tipi i prones : Aktivitet Biznesi
  • Zona : Qytet Studenti


  Per me shume informacione klikoni linkun:https://www.merlinimobiliare.com/pronat/shitet-biznesi-tek-qyteti-i-studentit/

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e3.jpg
S: 16
Madhesia: 80.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e4.jpg
S: 71
Madhesia: 82.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e6.jpg
S: 56
Madhesia: 48.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e1.jpg
S: 55
Madhesia: 24.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e2.jpg
S: 54
Madhesia: 52.5 KB  


  Agjensi Imobiliare/ Real Estate

  Adresa: Rruga "Skender Luarasi" , Tirane, Shqiperi
  Numri cel: +355695406860
  E-mail: info@merlinimobiliare.com
  Website: https://www.merlinimobiliare.com/
  Facebook: https://www.facebook.com/merlinimobiliare/