kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kurse Formimi profesional ZHVILLOJME KURSE PER BERBER

  SALON SAMO (BERBER SHOP) ME NJE EKSPERIENCE 15 VJECARE PER ZHVILLIMIN KURSEVE PER BERBER. HAPIM SEZONIN E KURSEVE 4-6 MUJORE . KETU KENI MUNDESINE TE MESONI TEKNIKAT ME MODERNE DHE BASHKOHORE TE PRERJES SE FLOKUT , STILIMIT, LYERJES,KREHJES DO TE MESONI TE GJITHA MENYRAT E TRAJTIMIT TE FYTYRES DHE TE GJITHA LLOJET E MASKAVE DO MESONI TEKNIKAT E MASAZHIT TE KOKES E TE TJERA............NE FUND TE KURSIT DO PAJISENI ME DIPLOME NGA MINISTRIA E PUNES. DHE DO JU GARANTOJME PUNESIM TE SIGURTE NE SALLONIN TONE OSE DIKU TJETER PAGESA SHUM E ARSYESHME
  ADRESA KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT 10 METRA NGA VODAFONI NGJITUR ME ALFA BANK CEL 0692522944

  Cel. : 0692522944. fb, istag, SALON SAMO
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170930014244_1.jpg
S: 601
Madhesia: 118.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171012_150000_045.jpg
S: 687
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171013_180249_010.jpg
S: 661
Madhesia: 33.2 KB