kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, kurse Formimi profesional OFROJME KURSE PER BERBER

  SALON SAMO. ME NJE EKSPERIENCE DISAVJECARE ZHVILLOJME KURSE PER BERBER KETU KENI MUNDESINE TE MESONI TEKNIKAT ME MODERNE DHE BASHKOHORE TE PRERJES SE FLOKUT , STILIMIT, LYERJES,KREHJES DO TE MESONI TE GJITHA MENYRAT E TRAJTIMIT TE FYTYRES DHE TE GJITHA LLOJET E MASKAVE DO MESONI TEKNIKAT E MASAZHIT TE KOKES E TE TJERA............NE FUND TE KURSIT DO PAJISENI ME DIPLOME NGA MINISTRIA E PUNES. DHE DO JU GARANTOJME PUNESIM TE SIGURTE NE SALLONIN TONE. KURSET JANE 4 DERI 6 MUAJ. PAGESA 150 MIJE LEK NE MUAJ ADRESA KRYQEZIMI KOMUNES PARISIT 10 METRA NGA VODAFONI NGJITUR ME ALFA BANK CEL 0692522944

  Cel. : 0692522944. fb, istag, SALON SAMO
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171012_150000_045.jpg
S: 16
Madhesia: 40.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171013_180249_010.jpg
S: 15
Madhesia: 33.2 KB