devinf.com

 1. Standart 067-Tirane,Me Qera Apartament/Komplet Kati 1 nė njė Vilė/Ndėrtesė 4-Katėshe,Sip.160m²,i kompletuar me gjithēka tė reja, Qera 800euro/muaj-negociueshem) -Rr.Haki Shehu, mbi Fakultetin Ekonomik rreth 150m mbi Rr. e Elbasanit, ngjitur me Vilat Amerikane

  Me Qera: Apartament/i gjithė kati I, nė njė Vilė/Ndėrtes 4-katėshe, ngjitur me Vilat Amerikane, nė Rr."Haki Shehu", ku gjendet edhe Ambasada Turke.
  Vila/Ndėrtesa ėshtė 1.7 km (15-minuta nė kėmbė) nga Ura e Lanes/ fillimi i Rr. sė Elbasanit. Zona/mikro zona dhe ambjenti pėrreth Vilės ėshtė mjaft e pastėr, e qetė, e gjelbėruar dhe me infrastrukturė tė sistemuar dhe rregulluar.
  Aksesi me autoveture realizohet nėpėrmjet Rr.sė Elbasanit, nga nėn-kalimi i Xibrrakut (sot rr.Kuvajtit), pasi kthehesh majtas zbret paralel me rrugėn e Elbasanit dpranė Ambasadės Turke, dhe vilave amerikane. Ndėrsa, nė kėmbė, tek Vila duke ndjekur krahun/trotuarin e majtė tė Rr.sė Elbasanit.
  Kati I/Apartamenti: me rifiniture dhe paisje komplet te reja, te realizuara ne muajt e fundit. Nė apartament ngjitesh me 5-shkallė tė ngritura nga niveli i tokės, me Hyrje mė vehte, -me verandė para hyrjes/derės, vazhdon me -njė kėnd qėndrimi ose para-pritje, i cili ėshtė i bollshėm, i mobiluar, me dritė natyrale, pasi komunikon me njė ballkon me pamje veri/lindje nga ku ėshtė edhe oborri i Vilės.
  Nga para-pritja kalohet nė -
  pjesėn e Ndėnjes/Sogiorno e cila ėshtė e bollshme, me dritė natyrale, e mobiluar me mobilje dhe pajisje cilėsore. Pjesa e ndėnjes/sogiorno komunikon nė mėnyrė harmonike me kuzhinėn dhe me pjesėt e tjera, dhomat e gjumit dhe banjon.

  -Kuzhina ėshtė mjaft e bollshme, pasi ka edhe hapėsirėn e ngrėnies. Kuzhina ėshtė gjithashtu me dritė dhe ajrosje natyrale, pasi nga kuzhina kalohet nė njė ballkon tė vogel me pamje lindje/perėndim.
  -Dhomat e Gjumit: janė 3-dhoma tė mėdha, tek tė cilat futesh nėpėrmjet pjesės sė ndėnjes/sogiorno. Dhomat janė tė kompletuara me krevate dopio, dollape, komedina, perde etj. Dhomat janė me pozicion lindje/perėndim, njėra dhomė ka edhe njė ballkon tė vogėl.
  Banjo: Kati i parė ka dy banjo, nė tė futesh nėpėrmjet pjesės sė ndėnjes/sogiorno. Njera banjoja ėshtė mjaft e bollshme, me dritė dhe ajrosje natyrale, me tė gjitha pajisjet cilėsore, pėrfshirė vaskėn dhe pjatėn e dushit... etj.
  Apartamenti ėshtė me kubaturė tė lartė rreth 3m, muret tė drejta me suvatime cilėsore me ngjyra tė hapura. Dashemeja e shtrua me pllaka cilėsore ngjyrė bezhė tė hapur. Dyert e brendshme prej druri ngjyrė kafe tė hapur/nė mjaltė. Dritaret dhe dyer-dritare tė ballkoneve prej duralumini, dopio–xham, nė ngjyrė gri tė errėt. Apartament me dritė dhe ajrosje natyrale, i bollshėm nė tė gjitha pjesėt e tij, mjaft i pastėr, me pajisje dhe orendi cilėsore, tė pastra dhe solide, tė gjitha pjesėt janė me kondicioner, i ngrohtė nė dimėr dhe i fresket nė verė, me ujė(selite) dhe drita pa ndėrprerje.
  Apartamenti ėshtė i pėrshtatshėm pėr familje deri me dy fėmijė tė rritur (mbi 8-vjeē) ose pėr dy ēifte tė rinjsh pa fėmijė (qė mund tė ndajnė Qeranė) pasi do tė ndajnė kuzhinėn, sogiornon, ndėrsa pėr banjon ekziston mundėsia pėr njė banjo tė re.
  Vend-Parkim tė hapur, pėr njė autoveturė nė oborrin e Vilės/Ndėrtesės.
  Qeraja mujore: 800 euro €/muaj, diskutueshem, jepet pėr shqiptarė dhe tė huaj, preferohet pėr afate mbi 1-vit.
  Adresa:
  Rr. "Haki Shehu", pasi kalon Fakultetin Ekonomik rrethė 150m, nė vazhdim tė Rr. Elbasanit, nė tė majtė ngjitur me Vilat Amerikane, & Ambasada Turke. adgss
  Cel: 069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (
  A&D.G.S.S-Imobiliare)
  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171008_121347.jpg
S: 777
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171008_121547.jpg
S: 590
Madhesia: 25.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171008_121650.jpg
S: 579
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171008_122338.jpg
S: 1158
Madhesia: 76.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171008_121922.jpg
S: 544
Madhesia: 21.6 KB