Ofertė fantastike
Kurse Graphic Design me programet: illustrator, Indesign dhe Photoshop. Kurse individuale dhe ne grupe.
Nxitoni tė na kontaktoni pasi oraret plotėsohen shpejt.
Regjistrimet vazhdojnė ēdo ditė. Adresa: Sheshi Avni Rrustemi, Pazari ri pas Markatės sė Peshkut.
Tel:0695808016

Cel. : 0695808016