kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Vlore, shes Shes Punishte marangozi(Makineri dhe cdo gje tjeter)URGJENT!

  URGJENT!

  Shes Punishte/Biznes zdrukthtarie,marangozi. Shiten te gjitha makinerite si sharre e madhe,freze,makineri per harqe,kompresor,disqe dhe cdo gje tjeter qe nevojitet per nje biznes marangozi.Cdo gje ne gjendje funksionale,shiten per arsye emigrimi.

  Cmimi: Me Marreveshje
  E-mail: ninosinaj@hotmail.it
  Cel: 0694782256


  Cel. : 0694782256
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22330801_10214204864018149_1029076903_n.jpg
S: 23
Madhesia: 23.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22323422_10214204865658190_856461137_n.jpg
S: 13
Madhesia: 21.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22290335_10214204865818194_128252272_n.jpg
S: 13
Madhesia: 24.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22290301_10214204863778143_1272900889_n.jpg
S: 12
Madhesia: 23.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22290257_10214204863538137_1371630725_n.jpg
S: 12
Madhesia: 21.4 KB