Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera klinike dentare te kompletuar 700 Euro (Kombinat)

  Zona/Rruga : Kombinat

  Jepet me qera klinike dentare prej 12 vitesh ne pune me klientele te rregullt. Aparaturat teknologjike jane futur krejtesisht te reja duke e shnderruar ne nje ambjent modern.
  Klinika ndodhet ne rruge kryesore dhe shoqerohet nga nje fasade para saj.


  Mos hezitoni te na kontaktoni : +355 69 88 72 213
  e-mail : abmf71@gmail.com

  Cel. : 069 88 72 213
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 255
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 161
Madhesia: 63.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3.jpg
S: 164
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4.jpg
S: 153
Madhesia: 21.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 156
Madhesia: 64.6 KB  

  Apliko Tani, Kliko Ketu