kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, tender Blerje Artikuj Kancelarie Leke

  Ftesė pėr Ofertė

  Tiranė me, 12.10.2017

  Ju njoftojmė se shoqata SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, ka hapur ftesėn pėr ofertė me objekt:

  Blerje Artikuj Kancelerie
  I. Oferta juaj duhet tė pėrbėhet nga:
  Oferta ekonomike ku te paraqesni listen e cmimeve per artikujt e shenuar me poshte.
  Oferta Teknike-Ligjore, e cila paraqet Kriteret e Pranimit / Kualifikimit dhe duhet tė pėrpilohet sipas kėrkesave tė renditura me poshtė:
  Kriteret e Pranimit / Kualifikimit:

  1. Kopje tė Ekstraktit Historik, tė lėshuar nga Qendra Kombėtare e Regjistrimit.
  2. Njė dokument qė vėrteton se subjekti juaj i ka plotėsuar detyrimet fiskale, si dhe detyrimet e sigurimeve lėshuar nga Administrata Tatimore.

  Ofertuesit tė shpallur fitues do t’i kėrkohet ky dokumentacion nė origjinal ose i noterizuar.


  1. Dorėzimi i Ofertės


  Dokumentacionet duhet tė dorėzohen te skanuara ne pdf ne adresen e emaili: info@soskd.org.al

  III Shenim:

  Afati i fundit pėr dorėzimin e ofertave nė SOS-Fshatrat e Fėmijėve Shqipėri, nė adresėn e mėsipėrme ėshtė datė 26.10.2017.

  Kjo Ftesė pėr Propozim ėshtė e publikuar dhe nė faqen e internetit tė e cila ėshtė:

  www.soskd.org.al

  www.njoftime.com

  Pėr ēdo pyetje ju lutem mos hezitoni t’i adresoni nė: info@soskd.org.al
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur


  SOS-Fshatrat e Fėmijėve, Zyra Nacionale,
  Rruga: ”Hermann Gmeiner”, nr.5, Sauk, Tirane, P.O.1524.

  info@soskd.org.al
  www.soskd.org.al