Lamthi Group, ėshtė njė kompani lider nė fushėn e ndėrtimit, termohidraulikės, teknologjisė sė ujit, ndėrtimit tė pishinave dhe SPA-ve.
Distributor eksluziv i shumė markave Italiane dhe Gjermane tė njohura nė gjithė botėn.

Kėrkon tė rekrutojė staf energjik dhe ambicioz pėr tė realizuar qėllimet e saj tė biznesit.
Nė fokusin tonė primar janė komunikimi, klima harmonike dhe shpirti i skuadrės nė ambjentin e punės.
Gjithashtu vlerėsimi sipas njė skeme motivimi nė referencė tė performancės dhe vjetėrsisė nė punė janė njė tjetėr politik sociale e grupit tonė.
Shpall vendin vakant pune Arkitekte me kohė tė plotė.

Kandidatja do te vlerėsohet nė bazė tė kritereve:

- Aftėsi komunikative.
- Aftėsi grafike.
- Njohje tė gjuhės Angleze, Italiane.
- Eksperiencė pune.
- Tė zotėrojė mirė programet e: Autocad, 3ds Max, vray, sketchup, phototshop.
- E diplomuar nė arkitekture.


Pėr tė aplikuar pėr kėtė mundėsi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotesuese
(portofolio tė punimeve, nė njė pdf),
duke pėrcaktuar pozicionin pėr tė cilin aplikoni,
· nė adresėn:
info@lamthi.com
·
Numėr kontakti 0673099999

Adresa: Rruga Industriale Tirane - Durres, km 3
Kandidatet e pėrzgjedhur do tė kontaktohen pėr intervistė.
www.lamthigroup.al