Jepet me qera toke 800 m2 dhe ndertes 50 m2 ne Peze te Vogel buze rruges kryesore prane shkolles 9 - vjecare e rrethuar me avlli dhe kangjella perpara, cmimi 15 mij lek ne muaj i diskutueshem.