Headhunter

+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes apartament (SHITEN APARTAMENTE NE DURRES MALI I ROBIT BUZE DETIT)

  Zona/Rruga : SHITEN APARTAMENTE NE DURRES MALI I ROBIT BUZE DETIT

  SHITEN APARTAMENTE 1+1 ,,2+1 DHE 3+1 PLUS LOKALE , NE DURRES KATE TE NDRYSHME DISTANCA NGA DETI 20 M
  APARTAMENTE TE PERFUNDUARA,TUALETET ME DRITARE ,BALLKONET JANE ME TENDE SHKALLET E BRENDSHME JANE ME NDRICMIN NATYRAL ,DHOMA E GJUMIT ME GRILE ,DYERT KRYESORE JANE TE BLINDUARA DYERT E

  BRENDSHME JANE ME DRU ,PLLAKA PORCELAN ,
  UJE 24 ORE
  VENDI ESHTE SHUME I QETE DHE ESHTE I RRETHUAR NGA PISHAT DHE TE GJITHA APARTAMENTET AJEN BREZI I PARE BUZE DETIT KANE NJE PAMJE DIREKT NGA DETI

  Ofertat jane :

  1.Apartamentet jane me siperfaqe qe variojne nga 60 m2 deri ne 110 m2 . Ēmimi varion nga 550 €/m2 deri ne 850 €/m2 ne varesi te pozicionimit te apartamentit.
  2.Dyqane me siperfaqe nga 78 m2 deri ne 200 m2 . Ēmimi nga 1,100 € /m2 deri ne 1,700 € / m2, ne varesi te pozicionimit .
  3.Nje ambient me siperfaqe 750 m2 , i pershtatshem per supermarket , bar—restorant , etj !

  [I][B]
  ADRESA MALI I ROBIT TE PISHAT DURRES

  AGJENCI IMOBILIARE DHE TURISTIKE ALBANIA -INCOMING


  Tel. : 0044817522

  Cel. : 0692196596
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mali i robit.jpg
S: 422
Madhesia: 61.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: mali i robit pishine.jpg
S: 310
Madhesia: 92.8 KB  
  AGJENCI IMOBILIARE ALBANIA -INCOMING

  ADRESA -KRYQEZIMI I 21 DHJETORIT
  RR.MUHAMED GJOLLESHA
  TEL/FAX-0448175220
  CEL- 0684374352
  CEL.0697392831
  Email: ndertime@gmail.com
  per info me te detajuar dhe per prona te tjera ,ju lutem na vizitoni ne
  websitin tone:
  www.realestate-albania.info