kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 45 m² 45 Euro (Kajo Karafili)

  Zona/Rruga : Kajo Karafili

  My Apartments.
  Apartamente ditore te pozicionuar ne qender te tiranes.
  Pamje e sheshit Skenderbej.
  Apartamentet Jane te kompletuar dhe areduar ne menyre modern
  Guzhine e kompletuar tualet I kompletuar. Lavatrice Wi-Fi. Tv. Parking.

  Cel. : 0692129087
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171011_081951.jpg
S: 16
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171010_143049.jpg
S: 14
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171009_100616.jpg
S: 14
Madhesia: 41.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171007_173239.jpg
S: 16
Madhesia: 49.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20171007_083311.jpg
S: 14
Madhesia: 30.1 KB