devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart 073-Tirane, Shitet Garazh Kati -2, Sip.15 m², 680 Euro/m2, i diskutueshėm - Kryqėzimi i Rr.''P.N.Luarasi" me Rr."Todi Shkurti"

  Zona/Rruga: Kryqėzimi i Rr. ''Petro Nini Luarasi" me fillimin e Rr."Todi SHkurti"
  SHITET: Garazh i hapur, me sipėrfaqe 15m2, nė katin -2, nė njė pallat tė ri, nė fillim tė Rr."Todi Shkurti" pranė tregut elektrik.
  Pallat i Ri: me 10-kate mbi tokė dhe dy kate nėntokė/garazhe, nė kryqėzimin e Rr."Petro Nini Luarasi" me fillimin e Rr."Todi Shkurti". Zona ku gjendet pallati ėshtė mjaft e dendur/populluar dhe me aktivitet tregtar tė shitjes me shumicė e pakicė, kryesisht artikuj elektrike.
  Pozicioni i pallatit ėshtė mjaft i pėrshtatshėm pėr shfrytėzimin e Garazhit, pasi ėshtė nė fillim tė rrugės dhe lehtėsisht i aksesueshėm(pėr futje/dalje). Kati i parė i garazheve shfrytėzohet si depo (magazina) nga tregtaret qė kryejnė shitje nė tregun elektrik. Ndėrsa kati 2 funksionon nė pjesėn mė tė madhe tė tij, si Garazh i hapur pėr autovetura.
  Pallati dhe Garazhet janė me roje dhe administrator tė pėrhershėm, nė 24/ore, dera kryesore pėr nė garazh ėshtė e mbyllshme (kryesisht gjatė natės) dhe komandohet nga njė roje i pėrhershėm, ambjenti i brendshėm ėshtė me drita, me ashensore dhe shkallė pėr ngjitje nė pallat/apartament.
  Garazhi nė shitje me sipėrfaqe 13m2, gjendet nė nivelin -2 dhe ėshtė nė sipėrfaqe tė hapur (i pa mbyllur/kufizuar me murė) dhe parkimi realizohet nė bazė tė vizimeve dhe kollonave tė pallatit qė shėrbejnė si pika orientuese dhe ndarėse pėr parkim.
  Futja dhe dalje nė garazh realizohet nga e njėjta derė/portė dhe pėrshkruhet e njėjta rrugė/linjė nė zbritje/futje dhe nė ngjitje/dalje, pasi ėshtė lėnė e gjėre pėr t'u shkėmbyer dy autoveturave.
  Sipėrfaqa/Garazhi nė shitje mund tė kthehet edhe i mbyllur, duke u realizuar bashkėrisht dhe si njė i tėrė me pjesėn e fqinjit ngjitur, pasi hapėsira ndėrmjet dy kollonave (ku parkohen dy autovetura) mund tė rrethohet/mbyllet dhe nė tė tė qėndrojnė 2-autovetura.
  Garazhi ėshtė nė shitje shitet jo-vetėm pėr banorėt e pallatit por edhe banorėve tė pallateve ngjitur/pėrreth, ose ēdo personi tjetėr qė ka interes dhe mundėsi shfrytėzimi.
  Dokumentacioni: Prona/grazhi ėshtė me Ēertifikatė Pronėsie dhe i shitshėm nė ēdo moment.
  Ēimi i Shitjes: Shitet me 680 euro €/m2 i diskutueshėm
  Adresa:Pallati i ri
  nė kryqėzimin e Rr."Petro Nini Luarasi" me fillimin e Rr."Todi Shkurti" adgss
  069 62 81 433 adgss
  *******************************
  A&D General Services Studio (A&D.G.S.S-Imobiliare)

  Adresa: Blv. Bajram Curri, Ndėrtesa 258, Kati 1, nr.7
  St.Unazės pranė Ministrisė sė Shėndetėsisė, Tiranė
  Tel: +355(0) 42 340 855
  Cel: +355 (0) 69 62 81 433
  Email: adstudiosherbimesh@gmail.com
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171001_122706..jpg
S: 477
Madhesia: 101.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170927_174507..jpg
S: 694
Madhesia: 27.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170927_174939...jpg
S: 410
Madhesia: 12.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20170927_174859...jpg
S: 400
Madhesia: 17.0 KB