kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Mercedes-Benz B Class 180 nafte, Viti prodhimit tetor 2007, dogane targa, 5400 Euro

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: manual
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 110
  KM..........: 249 mije

  Mercedes Benz B Class 180 nafte, dogane targa, vit prodhimi tetor 2007, 252 mije km te veta origjinale, klime me dy zona,
  5 porta, manuale, mbyllje me pult, kompjuter bordi, radio CD origjinale, komanda ne timon, xhama elektrik, pasqyra elektrike,
  komode, disqe alumini, goma 95 % te reja. E sapo ardhur.

  Gjendje shume e mire xhenerike motorike.
  Personale dhe familjare.
  Ekonomike brenda dhe jashte qyteti.

  konsum: brenda qyteti 6.2 L
  jashte 4-5 L
  mesatarisht 5.3 L.
  E sapo ardhur

  tel : 068 28 019 22
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b3.jpg
S: 409
Madhesia: 29.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b6.jpg
S: 152
Madhesia: 35.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b9.jpg
S: 151
Madhesia: 39.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b5.jpg
S: 138
Madhesia: 38.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: b10.jpg
S: 147
Madhesia: 49.4 KB