kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse per lendet shkollore

  Ofroj kurse pėr lėndėt: Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht). Kam kryer shkollat pėrkatėse pėr lėndėt e mėsipėrme. Gjithashtu, pėrveē lėndėve Gjuhė - Letėrsi Shqipe, Gjuhė e Huaj (Anglisht, Italisht, Greqisht), bazuar nė ligj ofroj shėrbimin tim si mėsues edhe pėr lėndėt: Arte, Histori Arti dhe Turizėm nė shkolla publike dhe jo publike tė arsimit tė mesėm tė ulėt (9-vjeēare) dhe arsimit tė mesėm tė lartė (gjimnaze).
  Kam vjetėrsi pune nė tė gjitha ciklet e arsimit tė mesėm parauniversitar, nė shkolla publike dhe jo publike.
  Jam njeri korrekt dhe i pėrkushtuar pas kėtij profesioni.
  Kush ėshtė i interesuar pėr shėrbimin tim si mėsues tė telefonojė nė kėtė numėr: 069 4500 440.

  Cel. : 069 4500 440
  dokumenti bashkangjitur dokumenti bashkangjitur