Mundėsi e re punėsimi pėr tė interesuarit!
Digicom, operatori i vetėm 100% me fibėr optike, vijon tė rritet si kompani dhe tė kėrkon ty tė bėhesh pjesė e ekipit tonė.
Nėse je dinamik(e), i/e pėrkushtuar ndaj rezultateve dhe dėshiron tė bėhesh pjesė e departamentit tė Shitjeve tė Biznesit tė ftojmė tė aplikosh pėr pozicionin e mėposhtėm.
Titulli pozicionit: Account Manager


Detyrat dhe pėrgjegjėsitė
1. Prezanton dhe u shet shėrbimet e kompanisė klientėve tė rinj dhe atyre ekzistues.
2. Arrin objektivat mujore tė pėrcaktuara nga kompania
3. Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė.
4. Identifikon dhe zgjidh nė kohė shqetėsimet e klientėve.
5. Mban marrėdhėnie tė rregullta me klientėt.
6. Bashkėpunon me departamentet pėrkatėse deri nė zgjidhjen e cdo problemi/kėrkese nga klientėt.


Kėrkesa pėr kandidatėt
1. Tė ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet menaxhim, marketing)
2. Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe tė punojė nė grup,
3. Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės angleze dhe italiane
4. Tė ketė aftėsi negociuese
5. Tė ketė njohuri shumė tė mira tė paketės Windows Office (Word, Excel, Power Point)
6. Tė disponojė leje drejtimi

Digicom Sh.p.k ofron :
• Pagė motivuese + Bonus
• Shpėrblime mbi bazėn e performancės
• Mundėsi trajnimi dhe promovimi
Tu duk interesant si pozicion? Atėherė mos vono, dėrgo CV e pėrditėsuar dhe dokumentet e tjerė nė hr@digicom.al dhe tė urojmė suksese.

Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per hapa te metejshem.