Mundėsi e re punėsimi pėr tė interesuarit!
“Digicom” Sh.P.K, ėshtė krijuar nė vitin 2014 dhe ka pėr objekt ofrimin e shėrbimit tė telekomunikacionit me anė tė teknologjinё sė rrjetit me fibėr optike dhe IP. Ofron nė fushėn e komunikimeve elektronike shėrbime pėr trasmetime tė dhėnash/internet, shėrbime pėr telefoni publike tė qėndrueshme (telefoni fikse), shėrbime tė trasmetimit tė tė dhėnave, shėrbime tė linjave me qera, shėrbime telefonie me kartė tė parapaguar, shėrbime Voip dhe shėrbime tė trasmetimit tė tė dhėnave (data), IP TV.
Nė kuadėr tė investimeve tė vazhdueshme dhe zgjerimit tė rrjetit, pėr njė periudhė tė shkurtėr, Shoqėria Digicom ka pėrmirėsuar ndjeshėm cilėsinė e shėrbimit duke fituar nė kėtė mėnyrė edhe besueshmėrinė e klientėve tė saj.
Bazuar nė kontekstin e zgjerimit dhe rritjes sė Shoqėrisė, kėrkot staf pėr t’u bėrė pjesė e e kėtij ekipi.
Dhe pikėrisht nėse je dinamik(e), i/e pėrkushtuar ndaj rezultateve dhe dėshiron tė bėhesh pjesė e departamentit tė Shitjeve Biznes, tė ftojmė tė aplikosh pėr pozicionin e mėposhtėm.

Titulli i pozicionit: Account Manager
Detyrat dhe pėrgjegjėsitė
1. Prezanton dhe u shet shėrbimet e kompanisė klientėve tė rinj dhe atyre ekzistues.
2. Arrin objektivat mujore tė pėrcaktuara nga kompania.
3. Zbaton politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanisė.
4. Identifikon dhe zgjidh nė kohė shqetėsimet e klientėve.
5. Mban marrėdhėnie tė rregullta me klientėt.
6. Bashkėpunon me departamentet pėrkatėse deri nė zgjidhjen e ēdo problemi/kėrkese nga klientėt.
Kėrkesa pėr kandidatėt
1. Tė ketė mbaruar arsimin e lartė (preferohet menaxhim, marketing).
2. Tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikuese dhe tė punojė nė grup.
3. Tė ketė njohuri tė mira tė gjuhės angleze dhe italiane.
4. Tė ketė aftėsi negociuese.
5. Tė ketė njohuri shumė tė mira tė paketės Windows Office (Word, Excel, Power Point).
6. Tė disponojė leje drejtimi.
Digicom Sh.p.k ofron :
• Pagė motivuese + Bonus
• Shpėrblime mbi bazėn e performancės
• Mundėsi trajnimi dhe promovimi
Tu duk interesant si pozicion? Atėherė mos vono, dėrgo CV e pėrditėsuar dhe dokumentet e tjerė nė hr@digicom.al dhe tė urojmė suksese.
Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen pėr hapa tė mėtejshėm.