kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Krevat bebeje 12.000 Leke

  Shes krevat bebeje. Krevati eshte i pajisur dhe me nje sirtar. Krevati eshte ne gjendje shume te mire. Vlera 12.000 lek. Nr. kontaktit 0698128381. Adresa: Prane Xhamise se Tabakve, Tirane.

  Cel. : 0698128381
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5621.jpg
S: 154
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5623.jpg
S: 69
Madhesia: 32.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_5625.jpg
S: 69
Madhesia: 44.2 KB