kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes karroce bebesh + sexholino 3.000 Leke

  Shes karroce femijesh dhe sexholino. Te dyja bashke 3000 leke.

  Cel. : 0682069934
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0003.jpg
S: 238
Madhesia: 46.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0004.jpg
S: 139
Madhesia: 34.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0005.jpg
S: 157
Madhesia: 19.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMAG0007.jpg
S: 148
Madhesia: 20.6 KB