kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse gjuhe GJERMANISHT qendra e kurseve'Horizonti'

  Ofrojme kurse te gjuhe GJERMANISHT ne te gjitha nivelet.
  Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare
  Nxitoni te rregjistroheni prane qendres sone!
  Ju mirepresim!
  Adresa:Komuna Parisit,mbi qendren kristal center

  Cel. : 0683284214
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_165656.jpg
S: 151
Madhesia: 30.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_170034.jpg
S: 150
Madhesia: 38.1 KB