kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse gjuhe anglisht qendra e kurseve'Horizonti'

  Ofrojme kurse te GJUHĖS ANGLEZE per te gjitha grupmoshat.
  Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare!
  Nxitoni te rregjistroheni prane qendres sone!
  Ju mirepresim!
  Adresa:Komuna Parisit,mbi qendren Kristal

  Cel. : 0683284214

  email: necaj42@gmail.com

  Facebook : Qendra e kurseve "Horizonti"
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_170441.jpg
S: 34
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_170329.jpg
S: 32
Madhesia: 22.2 KB