kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofrojme kurse gjuhe ANGLISHT qendra e kurseve 'Horizonti'

  Ofrojme kurse te GJUHĖS ANGLEZE per te gjitha grupmoshat 4000leke/muaj.
  Metoda bashkekohore dhe staf me eksperience shumevjecare!

  Nxitoni te regjistroheni prane qendres sone!
  Ju mirepresim!
  Adresa:Komuna Parisit, mbi qendren Kristal

  Cel. : 0683284214

  email: necaj42@gmail.com

  Facebook : Qendra e kurseve "Horizonti"
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_170441.jpg
S: 316
Madhesia: 31.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171201_170329.jpg
S: 306
Madhesia: 22.2 KB