kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Fundjavė nė Sofje, €99/person 99 Euro

  Fundjavė nė Sofje, €99/person
  💕 Nisja 13 Tetor

  Nė ēmim pėrfshihen:
  🚌 Udhėtimi vajtje – ardhje, Transfertat dhe shėtitjet me autobus.
  🏨 Akomodim nė hotel me 3 ose 4 yje.
  🍴 Mėngjeset dhe Darkat pėr tė gjitha ditėt e udhėtimit.
  🚶 Shoqėrues shqiptar gjatė qėndrimit jashtė Shqipėrisė.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sofia.jpg
S: 19
Madhesia: 204.0 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours