kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour 🍊Napoli, 🍋Sorrento, 🍎Amalfi 260 Euro

  🍊Napoli, 🍋Sorrento, 🍎Amalfi #napoli #sorrento #amalfi #oferta#udhetime
  📆Date :19.10.2017👌260 euro per person.

  🙂Ne Cmim perfshihet:
  1.Lundrimi me traget Durres-Bari, vajtje ardhje .
  2.Lundrimi me target Napoli-Capri-Sorrento
  3.Akomodimi ne hotel me 4* ne Napoli dhe Sorrento.
  4.Mengjeset gjate qendrimit ne hotelet perkatese.
  5.Transferat me autobus komod sipas programit
  6.Ekskursion ne ishullin e Kaprit shoqeruar me guide lokale.
  7.Shoqerues Shqiptar gjate udhetimit.

  🤫Opsionale:
  1.Kafe & Sfogliatela: 5 euro per/ person
  2.Vizite ne Fabriken e Mozzareles: 16 euro per person
  3.Degustimi i limoncelle: 14 euro per person 🙃Nuk jane te perfshira ne cmim:

  - Hyrjet ne monumente dhe muzeume.
  - Gjithcka qe nuk eshte permendur ne program.

  SHENIM: Ne rast te kushteve te keqija atmosferike dhe pamundesise se kryerjes se vizites ne ishullin e Kaprit, agjensia ju rimburson pagesen per kete ekskursion.
  Ju keshillojme sigurimin e jetes ne udhetim
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: napoli.jpg
S: 16
Madhesia: 10.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours