kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Tur 3 ditor ne Selanik 24 - 26 Nentor 99 Euro 99 Euro

  Festat e Nentorit ne Selanik 99 Euro/Personi
  Date 24 – 26 Nentor ; 27 – 29 Nentor
  Dita e Parė: Nisja ne ora 05.00 nga Tirana. Vazhdon udhėtimi me autobuz nėpėrmjet Kapshticės pėr nė Selanik. Pushime gjate rruges ne Qafe Thane me pamje nga Liqeni Ohrit dhe Lini. Mberritja nė Selanik. Pasdite e lire ose nen shoqerimin e guides per shetitje ne qytet.
  Dita e Dytė: Mengjesi ne hotel. Fillojne vizitat e atraksioneve kryesore te Selanikut, nje qytet qe daton qe ne vitin 315 para Krishtit dhe qe ka marre emrin nga motra e Aleksandrit te Madh. Vizitohen Sheshi Aristotelus, Kisha e Sh. Dhimitrit dhe Forumi Romak qe ne shekulline dyte pas Krishtit, Harku i Galerios i cili ka qene Perandor deri ne 311 si dhe Mausoleumi i tij, zona Tsimiski dhe Kulla e Bardhė ku keni mundesine te shijoni kafen tuaj buze detit ose ne nje prej anijeve qe vozisin pergjate bregdetit me pamje nga gjithe qyteti. Darka opsionale ne nje nga tavernat ne zonat me te frekuentuara ne Selanik.
  Dita e Tretė: Mengjesi ne Hotel. Nisja pėr nė Shqipėri. Gjatė rrugės ndalesė ne qytetin Kastoria i cili shtrihet ne brigjet e liqenit Orestiadha dhe qe dallohet per kishat Bizantine si edhe per prodhimet e lekures te cilat mund ti gjeni ne dyqanet e ndryshme brenda ne qytet. Ndalese per rreth 2 ore ne qytet per te shijuar kafe buze liqenit. Vazhdon udhetimi drejt kufirit te Kapshtices dhe drejt Pogradecit ku mund te qendroni per te shijuar dreken. Nisja dhe mbrritja nė Tirane.
  Ne cmim perfshihet:
  1. Udhėtimi vajtje-ardhje me autobus komod
  2. Shetitjet me autobus sipas programit
  3. Akomodim nė hotel
  4. Mėngjeset pėr tė gjitha ditėt e qendrimit
  5. Guide profesionale

  KUJTESE
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Thessaloniki-White-Tower-C-Rik-Freeman.jpg
S: 18
Madhesia: 52.1 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours