kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Tur tre ditor ne Rivieren e Malit te Zi 69 Euro/personi 69 Euro

  Tur tre ditor ne Rivieren e Malit te Zi 69 Euro/personi
  Hotel Llolla 3* – 69 Euro/personi
  Hotel Continental 4* – 79 euro/personi

  Date: 13 – 15 Tetor ; 20 – 22 Tetor ; 27 – 29 Tetor
  Vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Tivat, Perast, Kotor , Ada Bojana
  Dita e pare: Tirane – Budva – Ulqin
  Nisja nga Tirana ne oren 07:00. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Nisemi drejt ishullit te njohur Shen Stefan. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave ne Budva nisemi ne Ulqin. Akomodimi ne Hotel ne Ulqin. Darka ne hotel.
  Dita e dyte: Tivat – Perast – Kotor – Ulqin
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Tivatit. Qyteti i Tivatit cilesohet si me moderni ne Mal te Zi. Aty ndodhet Porti me luxos i Jahteve ne Ballkan Porto Montenegro. Pas vizites ne Tivat do te marrim tragetin per te kaluar ne Hercegnovi (E perfshire ne cmim). Do te pershkojme ne rruge toksore Gjirin e Kotorit , nje nga atraksionet me te medha ne Malin e Zi. Ndalese ne Perast, ku do te marrim anijen qe na con ne Ishullin Lady of Rock (Pagese extra 5 euro/personi. Cmimi ne grup 3 euro). Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.
  Dita e trete: Ulqin – Budva – Tirane
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshku. Pas dreke nisemi drejt Tirane. Mberritja ne Tirane rreth oren 21:00.
  Ne cmim perfshihet:
  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel 3* – 4* Ulqin
  • Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
  3.Siguracioni jetes ne udhetim

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 33.jpg
S: 19
Madhesia: 41.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours