kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Mal i zi Tur dy ditor ne Rivieren e Malit te Zi 45 Euro/personi

  Tur dy ditor ne Rivieren e Malit te Zi 45 Euro/personi
  Hotel Llolla 3* (ne periferi) – 39 Euro/personi
  Hotel Continental 4* (ne qender) – 55 Euro/personi

  Date: 14 – 15 Tetor ; 21 – 22 Tetor ; 28 – 29 Tetor
  Vizitohet: Budva, Shen Stefan , Ulqin, Perast, Kotor
  Dita e pare: Tirane – Perast – Kotor – Budva – Ulqin
  Nisja nga Tirana ne oren 06:30. Ndalese ne piken doganore Muriqan per kryerjen e procedurave doganore. Pas doganes ndalojme per te konsumuar mengjesin. Pas mengjesit ndalese panoramike ne Shen Stefan. Nisemi drejt qytetit te Perastit. Ndalese ne Perast, ku do te marrim anijen qe na con ne Ishullin Our Lady of Rock (Extra 5 Euro/personi. Cmimi ne grup 3 euro). Nisemi drejt qytetit te Kotorit ku do te viziojme Qytetin e Vjeter, Portin e Jahteve. Ndalesa e radhes do te jete ne qytetin e Budves. Ne Budva do te vizitojme Kercimtaren e Budves, Qytetin e Vjeter, Citadelen, Portin e Jahteve. Pas vizitave nisemi drejt Ulqinit. Akomodimi ne hotel ne Ulqin. Darka ne Hotel.
  Dita e dyte: Ulqin – Ada Bojana – Tirane
  Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit vizite ne Ulqin, ku do te vizitojme Kalane e Ulqinit, Kullen e Balshajve, shetitoren ne Plazh te vogel. Me pas shkojme ne Ada Bojana (derdhja e Lumit Buna) ku mund te konsumoni dreken me produkte te fresketa peshku. Mberritja ne Tirane rreth oren 20:00.
  Ne cmim perfshihet:
  • Guidat sipas programit
  • Transporti me autobus komod
  • Akomodimi ne Hotel 3* – 4* Ulqin
  • Mengjesi dhe darka

  Pagesat e femijeve:
  0 – 2 Vjec (Falas)
  2 – 11 Vjec (70% te shumes)
  Mbi 11 vjec – Pagese e plote

  Nė pagesė nuk janė pėrfshirė:
  1. Gjithcka qė nuk ėshtė pėrmendur nė kėtė program.
  2. Hyrjet nė monumente dhe muzeume. ( Citadela Budva 2.5 Euro, Shetitje me anije Kotor 5 Euro)
  3.Siguracioni jetes ne udhetim

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva 2.jpg
S: 19
Madhesia: 11.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours