kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Tur kater ditor ne Sofje 19 – 22 Tetor 109 Euro

  Tur kater ditor ne Sofje 19 – 22 Tetor
  Cmimi: 109 Euro/personi
  Dita e parė: Nisja nga Tirana me autobus ne oren 05.00 te mengjesit, nė drejtim tė Maqedonisė. Pas pushimit nisemi drejt Kanionit te Matkes ne perendim te qytetit te Shkupit, ne nje hapesire rreth 5000 hektaresh me bukuri natyrore te paharrueshme dhe Manastire mesjetare.
  Dita e pare deri 18:00 do te jete e dedikuar vetem per te shijuar natyren ne liqenin me te vjeter artificial ne Maqedoni.
  Me deshire mund te konsumoni dreken ne njerin prej restoranteve buze liqenit ose mund te beni shetitje me motoskafet pergjate liqenit. Lundrimi do te jete deri ne shpellen e Vrelo e cila eshte listuar si nje prej bukurive natyrore me te vecanta ne bote. Me pas kthimi ne mol.
  Me pas udhetojme drejt qytetit te bukur te Shkupit, 25 km larg Tetoves.
  Vizita jona fillon nga shtepia e Nene Terezes, per te kaluar me pas tek sheshi i shatrivanėve “Aleksander i Madh”, ura e Gurit, ura e Artisteve, Blloku i Muzeve, carshia e vjeter, etj. Akomodimi ne hotel ne Shkup.

  Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Sofjes. Mberritja ne Sofje dhe mbasdite shetitje ne qendren kryesore te hotelit. Akomodimi ne hotel.
  Dita e trete: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė nė Monumentet Kryesore te qytetit: Fillon nga Hotel Sheraton Balkan, Kisha St. Nedelia, Statuja St. Sofia, Kisha St. Petka Samardjiiska, Kisha Cifute Synagogue, Tregu Qendror, St. George Rotanda, Presidenca, Sheshi Battenberg, Galeria Kombėtare e Arteve, Teatri Kombėtar “Ivan Vazov”, Kisha Ruse, Monument i Ushtarėve tė Panjohur, Akademia e Shkencave Bullgare, Parlamenti, Monumenti i Mbretit Ēlirimtar, Kisha St. Sofia, Katedralja Alexander Nevski dhe Crypt.
  Dita e katert: Mėngjesi nė Hotel. Pas mengjesit nisja pėr nė Tiranė. Gjatė rrugės pushime tė shkurtra pėr kafe dhe drekė. Ndalese ne qytetin e Struges. Mberritja nė Tiranė.
  Ne cmim perfshihet:
  Udhetim me autobus komod
  Hotel me 3* me mengjes
  Shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit

  Nuk perfshihet:
  Gjithēka qe nuk eshte permendur me siper
  Hyrje ne monumente dhe muzeume

  KUJTESE:
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: sofia chris.jpg
S: 13
Madhesia: 14.8 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours