kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Maqedoni Tur 2 ditor Struge - Oher 14 - 15 Tetor 55 Euro 55 Euro

  Tur 2 ditor Struge - Oher 14 - 15 Tetor 55 Euro

  Date: 14 – 15 Tetor ; 21 – 22 Tetor ; 28 – 29 Tetor
  Dita e pare: Nisemi nga Tirana ne oren 07:00. Pergjate udhetimit do te bejme nje ndalese te shkurter prane nje lokali ne aksin Librazhd- Prenjas ku mund te konsumoni mengjesin. Ndalese ne Drilon dhe vizite tek “Teto Ollga”. Pas kalimit te pikes kufitare te Tushemishtit udhetimi jone me pas vazhdon drejt Manastirit te Shen Naum-it. Vizite ne nje nga pikat turistike me terheqese te Maqedonise. pas vizites ne Shen Naum ndalesa e radhes do te jete ne Muzeun ne Uje prane Peshtanit. Akomodimi ne Hotel ne Oher. Shfrytezimi i ambjenteve te brendshme te hotelit pishina , sauna, jacuzzi. Akomodimi ne hotel. Darka ne Hotel.
  Dita e dyte: Mengjesi ne hotel. Ne Oher do te vizitojme Pazarin e Vjeter te Ohrit apo sic njihet ndryshe Carshia, Amfiteatri, Kishen e Shen Sofise, Muzeun e Letres, Manastirin e Pandejlimonit etj. Kohe e lire per te konsumuar dreken. Sipas deshires shetitje me anije ne Liqenin e Ohrit. Pas vizitave ne Oher nisemi drejt qytetit te Struges. Vizite ne derdhjen e Lumit Drin, ne shetitoren e qytetit. Rreth ores 17:00 nisja drejt Tiranes. Mberritja ne Tirane rreth ores 21:00.
  Ne cmim perfshihet:

  • Akomodimi ne Hotel Tino Sveti Stefan 4* me mengjes + darke
  • Udhetimi me autobus komod .
  • Shoqerues dhe guide ne gjuhen shqipe.

  Perdorimi i pishines, suanes, jacuzzit
  KUJTESE:
  * Pėr rezervim, mund tė paguani 50% tė shumės tani, ndėrsa pagesen e plotė deri nė 5 ditė para nisjes.
  * Pagesa e bėre ėshtė e pakthyeshme.
  * Agjensia nuk mban pėrgjegjėsi pėr personat e kthyer nga policia pėr arsye tė ndryshme sic janė mungesė dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: struga aa.jpg
S: 19
Madhesia: 9.6 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours