kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi CAPPADOCIA - PAMUKALE - IZMIR - STAMBOLL 22 - 30 Nentor 299 299 Euro

  Tur 9 ditor CAPPADOCIA – PAMUKALE – IZMIR – STAMBOLL
  Tur 9 ditor ne Turqi , per vetem 299 euro/personi
  Festat e Nentorit : 22 – 30 Nentor
  Dita 1: Nisja nga Tirana ne oren 03:00 ne drejtim te pikes kufitare te Kapshtices. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Pas kryerjes se formaliteteve kufitare nisemi ne drejtim te Alexandropolis. Akomodimi ne hotel.
  Dita 2: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Canakkales. Vizite e shkurter qytetit dhe nisja drejt sitit antik te Trojes. Me pas nisja drejt Izmirit. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Izmir. Akomodimi ne hotel.
  Dita 3: Mengjesi ne hotel. Nisim turin ku do te vizitojme Sheshi Konak, Ora e Izmirit, Ashensori, Bulevardin buze detit “Lungomare”, etj. Pasdreke nisja per ne Alaēatı. Kthimi ne Izmir. Akomodimi ne hotel.
  Dita 4: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisja per ne Efes. Vizite qytetit antik dhe teatrit te tij te famshem. Nisja per ne Pamukkale (Kodra e Pambukte). Vizite ne vaskat termale, pishinen e Kleopatres dhe qytetin antik te Hierapolis. Akomodimi ne hotel ne Pamukkale.
  Dita 5: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt qytetit te Cappadocias. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne hotel ne Cappadocia.
  Dita 6: Ne oren 05:00 te mengjesit do te shijojme shfaqjen e ngritjes se balonave pergjate lindjes se diellit. Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit ne hotel fillojme vizitat e Cappadocia-s, ku do te vizitojme: Muzeun e hapur Goreme dhe parkun kombetar Goreme, qe jane cilesuar zemra e qytetit. Me pas vizita vazhdon ne muzeun e hapur Zelve dhe ne eksperiencen unike te qytetit nentoksore Kaymakli. Turi vazhdon duke vizituar luginat Devrent dhe Zemi, per te perfunduar turin ne Keshjellen Urchisar. Akomodimi ne hotel ne Cappadocia.
  Dita 7: Sipas deshires mundesi per te provuar ekperiencen e fluturimit me balone (Kosto 80 euro/personi). Mengjesi ne hotel.. Pas mengjesit nisemi drejt Stambollit. Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Akomodimi ne Hotel ne Stamboll. Shetitje e lire Stambolli naten.
  Dita 8: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisim turin e vizitave Hipodromi, Xhamia Blu , Kisha e Shen Sofise me madheshtoria ne boten Ortodokse, cisterna e vjeter e Kostandinopojes, Sarajet e Sulltanit, shetitje me anije ne Bosfor, Kohe e lire ne Grand Baazar .Akomodimi ne hotel ne Stamboll.
  Dita 9: Mengjesi ne hotel. Pas mengjesit nisemi drejt Tiranes. Ndalese ne Selanik. Vizite qytetit te Selanikut Kulla e Bardhe, Sheshi Aristoteli. Me pas nisja drejt Tiranes .Ndalesa te shkurtra gjate rruges. Mberritja ne Tirane.
  Ne cmim perfshihet:
  Udhetim me autobus komod.
  Akomodimi ne hotele me 4 ose 5 yje ( mengjes )
  Guide ne gjuhen shqipe gjate udhetimit.

  Ne cmim nuk perfshihet:
  Shetitja me anije
  Pagesat per hyrje ne muzeume
  Siguracioni i shendetit ne udhetim

  #SHENIM
  ► Akomodimi ne dhome Teke (single) ka pagese extra ne varesi te hoteleve ku qendrohet.
  ► Nese krevati nuk do te jete dopjo , do te jene dy krevat teke te bashkuar.
  ► Per rezervim, mund te paguani 30% te shumes tani, ndersa pagesen e plote deri 7 dite para nisjes.
  ► Pagesa e bere eshte e pakthyeshme.
  ► Agjensia nuk mban pergjegjesi per personat e kthyer nga policia per arsye te ndryshme sic jane mungese dokumentacioni, espuls, etj.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: capo 3.jpg
S: 22
Madhesia: 7.2 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours