kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi · Vjeshtė: Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditė €159, Nisja m 159 Euro

  · Vjeshtė nė Budapest, 4 Ditė €299, Nisja mė 21 Tetor

  · Vjeshtė nė Stamboll, 4 Ditė €229, Nisja mė 5, 13 dhe 20 Tetor

  · Vjeshtė: Stamboll, Selanik dhe Sofje, 5 Ditė €159, Nisja mė 25 Tetor

  · Vjeshtė nė Napoli, Sorrento, Kapri, Amalfi, 5 Ditė €259, Nisja mė 20
  Tetor

  · Vjeshtė nė Vjenė dhe Budapest, 5 Ditė - €199, Nisja mė 1 Nėntor
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: selanik 3.jpg
S: 10
Madhesia: 10.5 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours