kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart www.funeralparajsa.al

  Agjensia Funerale PARAJSA
  Sherbim 24 ore. Autofuneral luksoze.Arkivole vendi dhe italiane. Kurora me lule te fresketa.transport funeral ne shqiperi , per ne kosove e maqedoni si dhe nga italia ,greqia.
  autobuze,sherbim restoranti,sherbesa fetare,larje dhe regullim kufome,ambjente per organizim ceremonie,kapak frigoriferik,lajmerime me foto dhe shperndarja,dokumentat e cregjistrimit ne gendjen civile.
  korrektese dhe seriozitet.24 0re
  Rr Kavajes tek 21 Dhjetori
  +355672018113
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: logo_PARAJSA 1.jpg
S: 56
Madhesia: 42.2 KB