kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Durres, shes piceri, fast food

  Shitet biznesi piceri,, fast food, i quajtur piadineria romagnola. Nje biznes i suksesshem aktiv aktualisht. Ne nje zone shume te frekuemntuar perballe shkolles Jusuf Puka dhe pak metra nga tatim taksat dhe partia demokratike durres. Te gjitha pajisjet gati te reja dhe me klientele te konfirmuar. cimi diskutohet privatisht 0698655212 Durres

  Cel. : 0698655212
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171007-WA0017.jpg
S: 120
Madhesia: 64.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171007-WA0018.jpg
S: 109
Madhesia: 95.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171007-WA0005.jpg
S: 114
Madhesia: 24.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20171007-WA0008.jpg
S: 116
Madhesia: 32.3 KB