devinf.com
Katalogu i Pronave 2019
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 93 m² 88.000 € (Rruga e Kavajės)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, Tiranė 1001, Albania

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kavajes.
  Mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit.
  Cilesi te larte banimi duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg.
  Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit.
  Hapesire e gjelber dhe shlodhese ne oborrin e saj te brendshem..
  Apartamenti disponon orientim perendim dhe eshte nje zone mjaft e pershtatshme per banim.


  Eshte i tipit 2+1 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje sip prej 109.6 m² dhe nje sip neto prej 92.8 m² dhe me cmim prej 800 €/m²

  Eshte ne faze ndertimi!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20258439_1415384535215200_7863976323312317971_n.jpg
S: 889
Madhesia: 28.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 80000.jpg
S: 544
Madhesia: 32.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 88000-1.jpg
S: 543
Madhesia: 29.4 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar