devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 72 m² 58.000 Euro (Rruga e Kavajės,rruge kryesore )

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės, Tiranė 1001, Albania

  Shitet apartament ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ne rrugen e Kavajes.
  Mundesi aksesibiliteti te lehte dhe te shpejte ne cdo pike te qytetit.
  Cilesi te larte banimi duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg.
  Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit.
  Hapesire e gjelber dhe shlodhese ne oborrin e saj te brendshem.
  Apartamenti disponon orientim perendim dhe eshte nje zone mjaft e pershtatshme per banim.

  Ky apartament eshte i tipit 1+1 dhe ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe totale prej 71.9 m²
  dhe nje siperfaqe neto prej 60.9 m²,cmim prej 800 €/m².  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20155901_1412134602206860_4504945582043845334_n.jpg
S: 1679
Madhesia: 26.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 58000-1.jpg
S: 1232
Madhesia: 26.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20953516_1443826922370961_5958546500113043528_n-1-960x738.jpg
S: 1273
Madhesia: 36.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar