kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj Silvester BIANCA RESORT & SPA

  Nė BIANCA RESORT & SPA do tė gjeni ofertėn e duhur, nė kohėn e duhur!
  K O L A S H I N
  Pėr vjeshtėn:
  *Vlefshmeria 1 Tetor - 20 Dhjetor
  Fundjavė - 2 netė / 3 ditė, mėngjes dhe darkė, €169/cifti (fėmijėt +20 euro)
  Paketa malore - 2 netė / 3 ditė, mėngjes, drekė, darkė, €211/cifti (fėmijėt + 30 euro)
  Paketa SPA - 2 netė / 3 ditė, mėngjes, darkė, masazh, €231/cifti (fėmijėt + 20 euro)
  Pėr festat e Nėntorit:
  *Vlefshmėria 28-29 Nėntor
  2 netė / 3 ditė, mėngjes, darkė, "Happy Hour" (pije falas si verė e hapur, caj, kafe, lėngje, biskota nė ). €213/cifti (fėmijėt + 22 euro)
  Pėr Krishtlindje:
  *Vlefshmėria 23 - 25 Dhjetor / 24 - 26 Dhjetor
  mėngjeset, darkat, darka Gala nė datėn 24 dhe 25 Dhjetor, 1 shishe verė gjatė darkave festive,
  2 netė / 3 ditė €354/cifti (fėmijėt +40 euro)
  3 netė / 4 ditė €446/cifti (fėmijėt + 58 euro)
  4 netė / 5 ditė €477/cifti (fėmijėt + 70 euro)
  Pėr Vitin e Ri:
  Paketa pėrfshin mėngjeset dhe darkat, darka festive me muzikė Live nė datėn 31 Dhjetor dhe 1 Janar,
  3 netė / 4 ditė €990/cifti (fėmijėt 0-6.99 vjec falas, fėmijėt 7-12 vjec + 24 euro)
  4 netė / 5 ditė €1090/cifti (fėmijet 0-6.99 vjec falas, fėmijėt 7-12 vjec + 22 euro)
  5 netė / 6 ditė €1250/cifti (fėmijėt 0-6.99 vjec falas, fėmijėt 7-12 vjec + 20 euro)


  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bianca 45.jpg
S: 23
Madhesia: 43.9 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours