kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, blej mobilje te perdorura 0684022822

  Blej mobilje te perdorura si dhe elektroshtepiake
  0684022822

  Cel. : 0684022822
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: FB_IMG_1507295495097.jpg
S: 71
Madhesia: 35.3 KB