kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes biciklete Orbitrek Fitness 25.000 Leke

  Ngjyra.....: blu

  Shes Biciklete fitnessi dhe pajisje kardio per kushte shtepiake. Gjendja shume e mire. Cmimi i diskutueshem.Arsyet e shitjes ekonomike. Dergesa brenda Tiranes,falas.

  Cel. : 0698189507
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20171006_133808.jpg
S: 163
Madhesia: 28.6 KB