kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes Accounte Lojrash Te Blera 300 Euro

  Account

  Blizard - Diablo 3,Star Craft 2 Triology,overwatch 100 euro

  Steam - Shifini ne foto se jan ca... 200 euro

  Kush i blen tgjitha bashk i jap falas account Origin - Crysis 3,battlefield 3,Dead Space,Need For Speed Most Wanted

  Tgjitha cmimet jan me te ulura se ckan dal lojrat kur kan qen ne ofert nga vet kompanit arsyeja sluj mo mjafton tndrojm emailin dmth vendoset emaili juaj ne account dhe accounti behet i juaji pas pageses.Cdo gje mund ta kontrolloni.

  Cel. : 0697518459
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: qqqqqqqqqqqqqq.jpg
S: 29
Madhesia: 49.5 KB