devinf.com
Katalogu i Pronave 2019


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 152 m² 122.000 Euro (Rr. Komuna e Parisit)

  Zona/Rruga : Rr. Komuna e Parisit, Prane ish Kolegjit “Kristal”,Tirane

  Apartamenti ka nje siperfaqe prej 152 m², dhe kushton 800 €/m² me nje cmim total prej 122.000 €.

  Ndhodhet ne nje nga zonat me te preferuara te momentit Komuna e Parisit afer qendres Kristal.

  Ky apartament ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i tipit 3+1, permban 2 tualete (me hidromasazh ), kuzhine e kompletuar, dhomat me parket druri.


  Tarife agjensie 1% per bleresin.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18342791_10154887806118071_1774091815899744125_n.jpg
S: 725
Madhesia: 51.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: shgh.jpg
S: 313
Madhesia: 55.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar