devinf.com


+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, shes ambient biznesi Kati 1, 32 m² 40.000 Euro (Perballe Ish Ekspozites)

  Zona/Rruga : Perballe Ish Ekspozites, Tirane, Shqiperi

  Ambienti ndodhet perballe Ish Ekspozites, Lulishtja Cajupi, eshte nje nga zonat me me ze te Tiranes.

  Ka nje siperfaqe prej 32 m² dhe
  cmim prej 40.000 €

  Nxitoni ta beni tuajin!

  Tarife agjensie 1% per bleresin.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: awsdad.jpg
S: 1858
Madhesia: 64.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar