Zona/Rruga : Rr plazhit tek hekurudhat

Jap apartament me qera 3+1.Apartamenti ka 3 dhoma+ sallon+dhome gatimi+3 banjo +verand.Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te ne kate te fundit .Apartamenti ka punime cilesore dhe eshte teper lluksoz.Apartamenti esht 130 m sip e brendshme dhe 700 m verand.Apartamenti ka garazhd dhe ashensor te vetin!Cmim okazion 350 €.Cel 0696847447 .Adresa Durres Rr plazhit tek hekurudhat ne qender ,rruge kryesore.

Cel. : 0696847447