Apliko Tani, Kliko Ketu
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Iphone 6 gold 64gb ne gjendje shume te mire

  IPHONE 6 GOLD 64GB NE GJENDJE SHUME TE MIRE
  PA PROBLEME OSE DEFEKTE
  SHOQEROHET ME KARIKUESIN KUTINE DHE KLLEF MBROJTES
  Cmimi: 37.000 leke

  Cel. : 0684890461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iphone6plus.jpg
S: 277
Madhesia: 26.7 KB  
  Apliko Tani, Kliko Ketu