restore4left_4
kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart IPHONE 6S PLUS 64GB PERFEKT SI I RI 58.000 Leke

  IPHONE 6 PLUS 64GB NE GJENDJE TE SHKELQYER ASNJE LLOJ PROBLEMI TEKNIK OSE DEFEKTI VIZUAL
  VJEN ME KARIKUES ORIGJINAL KLLEF DHE MBROJTESE XHAMI
  ME GARANCI
  58.000 LEKE


  Cel. : 0684890461
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: iPhone-6S-Plus-L-610x458.jpg
S: 72
Madhesia: 51.3 KB