kliko
+ publiko njoftimin/oferten!

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Struge #Oher #ShenNaum #MuzeuIKockave #Pogradec 39 Euro

  Struge Oher ShenNaum MuzeuIKockave Pogradec
  💜Date 7-8 Tetor & cdo fundjave
  💙Hotel Exlusive / Diplomat - 39 Euro/personi
  💚Hotel Mirage - 49 Euro/personi
  🚺Te perfshira ne cmim :
  💱Transporti me automjet komod
  💱Akomodimi ne baze te Hotelit
  💱Mengjesi dhe Darka
  💱Pishina dimerore (Hotel Mirage)

  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, sa kalon ish- Ambasaden Jugosllave , krahu tjeter (Perballe Parukeri "Merita") Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6056944/696153704

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: strugaaa.jpg
S: 19
Madhesia: 7.7 KB  


  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re,
  40 m mbi bllokun e Ambasadave
  (midis Teuta Parukeri & Noshi Rent a car)

  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 69 6153704/69 6056944

  soletravel@hotmail.com

  Sole-Travel-Tours